Motonet varuosad

Motonet-logo
E-poe klienditeenindus
Klienditeenindus: tel (mobiilikõne hind), e-post: klienditeenindus@motonet.ee
Klienditeenindus on avatud tööpäeviti 8-20, laupäeviti 9-17, pühapäeval 10-18.

Aktuaalne informatsioon koroonaviiruse mõjudest

Meie klientide ja töötajate turvalisus on meie jaoks väga oluline. Hetkel valitsevas olukorras on tähtis, et üritaksime kõik koos koroonaviiruse levikut tõkestada. Sellele leheküljele on kogutud kokku aktuaalne teave koroonaviiruse mõjust meie klientidele. Motoneti kaubamaja ja klienditeenindus on avatud tavapärastel lahtiolekuaegadel. Motoneti e-pood on avatud ööpäev läbi ja kauba postitamine toimub tavapärasel viisil. Jälgime olukorda pingsalt ja uuendame andmeid, kui eelpool mainitud seikade puhul peaks toimuma muutusi.
Kuidas Motonet teenindab praegu?
 • Kaubamaja teenindab kliente tavapäraselt. Vaata lahtiolekuaegu siit
 • Motoneti e-pood toimib tavapärasel viisil.
 • Klienditeenindus teenindab tavapäraselt. Vaata kontaktandmeid ja lahtiolekuaegu siit
Mida peab Motoneti kaubamajas oste tehes silmas pidama?
Meie klientide ja töötajate turvalisus on meile väga tähtis. Nüüd peame me kõik tegema koostööd koroonaviiruse leviku tõkestamiseks.
 • Järgi Terviseameti juhtnööre koroonaviiruse leviku tõkestamiseks.
 • Viirusega nakatumise vältimiseks hoia kahe meetrist vahemaad teiste klientide ja töötajatega.
 • Väldi toodete ja muude pindade asjatut puudutamist.
 • Eelista sularahale kaardimakset.
Meie Motonetis
 • Järgime Eesti ametkondade juhtnööre ja teeme koostööd Terviseametiga klientide ja töötajate turvalisuse tagamiseks.
 • Desinfitseerime ja puhastame kõiki puutepindu vähemalt kolm korda päevas intensiivselt.
 • Hoolitseme oma käte pesemise ja desinfitseerimise eest. See on parim viis nakatumisohu minimeerimiseks.
Kas viirus võib levida Motoneti kaubamajas olevate toodete kaudu ühelt inimeselt teisele?
Motoneti kaubamajas ostude tegemine on sama turvaline kui teisteski kauplustes. Koroonaviirus levib enamasti inimeselt inimesele piisknakkuse kaudu lähedasel kontaktil. Viirus võib püsida eluvõimelisena pindadel ja on võimalik ka nakkuse levimine kontaktnakkusena haigestunud isiku köha tõttu saastunud materjalide ja pindade kaudu. Seda ei peeta aga peamiseks nakkuse saamise viisiks. Teeme kaubamajas puhastustöid senisest intensiivsemalt ja töötajatele on antud juhised kätehügieeni eriti hoolsaks järgimiseks.
Kas Motoneti e-pood töötab tavapäraselt?
Motoneti e-pood töötab ööpäev läbi ja kaup saadetakse ära tavapäraselt.
Kas toodete e-poest tellimine on turvaline?
Toodete e-poest tellimist ei peeta riskiks. Koroonalaadsed viirused ei püsi kauba pinnal kaua elus. Viirus levib enamasti piisknakkusena lähedasel kontaktil. Viirus võib püsida eluvõimelisena pindadel ja on võimalik ka nakkuse levimine kontaktnakkusena haigestunud isiku köha tõttu saastunud materjalide ja pindade kaudu. Seda ei peeta aga peamiseks nakkuse saamise viisiks. Teeme kaubamajas puhastustöid senisest intensiivsemalt ja töötajatele on antud juhised kätehügieeni eriti hoolsaks järgimiseks.
Mida teeb Motonet viiruse leviku tõkestamiseks?
 • Meie klientide ja töötajate tervis ja turvalisus on meile väga tähtis! Järgime Eesti ametkondade juhiseid ja teeme koostööd Terviseametiga klientide ja töötajate turvalisuse tagamiseks.
 • Desinfitseerime ja puhastame kõiki puutepindu vähemalt kolm korda päevas intensiivselt. Nende pindade hulka kuuluvad näiteks makseterminalid, puuteekraanid, klientide ja töötajate poolt kasutatavad klaviatuurid, kassaletid, infolett, käepidemed, ukselingid, WC ja kraanid.
 • Sellele lisaks teostame tihedamini ka muid puhastustöid ja jäätmekäitlust. Käte pesemine ja desinfitseerimine on parim viis nakatumisriski vähendamiseks ja meie töötajad pööravad kätehügieenile suurt tähelepanu.
 • Soovitame kasutada kassades sularaha asemel kaardimakset ja palume hoida kaubamajas teiste klientidega vähemalt meetrist vahemaad. Järgime täpselt Eesti ametkondade soovitusi ja juhiseid. Võtame koheselt kasutusele abinõud, kui saame uusi juhiseid.
Kuidas koroonaviiruse levimine mõjutab Motoneti tootevalikut?
Antud etapis me ei tee veel muudatusi tavapärastesse protsessidesse, vaid jätkame töötamist ja klientide teenindamist tavapärasel viisil, pidades kinni muidugi eriolukorra üldistest nõuetest. Koroonaviiruse levik pole Motoneti tootevalikut praktiliselt mõjutanud. Suurte sisseostu- ja laokoguste tõttu oleme olnud valmis võimalikeks tarneraskusteks. Just nüüd on ülioluline tagada kaubamajas ja logistikakeskuses klientide ja töötajate turvalisus. Järgime väga pingsalt Eesti ametkondade juhiseid ja viime olukorra muutudes ellu vajalikud abinõud.