Motonet varuosad

Motonet-logo
E-poe klienditeenindus
Klienditeenindus: tel (mobiilikõne hind), e-post: klienditeenindus@motonet.ee
Klienditeenindus on avatud tööpäeviti 8-20, laupäeviti 9-17, pühapäeval 10-18.

Susteemitestimine motomaat

Auto testimine

Motonet pakub Motomaadi teenusega autohooldusteenuse tasemel auto OBD-veakoodide lugemist ja süsteemi testimist kiiresti ning ilma aega broneerimata.

Autod on varasemast keskkonnasõbralikumad, säästlikumad ja turvalisemad. Kõiki süsteeme juhitakse elektrooniliselt, mida saab kontrollida ja testida OBD (On Board Diagnostics)-süsteemi abil. OBD-süsteem kontrollib ja testib auto kümneid andureid, juhtimisseadmeid ja süsteeme. Veakood salvestatakse ja vastav märgutuli annab teada veast või vigasest funktsioonist. Edasiste kahjude vältimiseks tasub lasta Motomaadi klienditeenindajal viga võimalikult ruttu, soodsalt ja kiiresti tuvastada.

OBD-testimine tehakse Euroopa testimisnõuetele vastavalt, selle abil diagnoositakse kõige tõenäolisemad heitgaaside koguseid mõjutavad vead. Test hõlmab ka enesekontrolli osateste, selle abil saab tuvastada ka mootori ja automaatkäigukasti kontrollploki veakoode.

Motomaadi OBD-testi tasub teha enne auto ülevaatust, et leida üles vead, mis võivad mõjutada ülevaatuse tulemusi. Siiski ei asenda OBD-test heitkoguste mõõtmist auto ülevaatusel. Klient saab testi kohta aruande, mis sisaldab diagnoositud veakoode koos selgitustega ja auto tehnilisi andmeid.

Süsteemi testimine

Süsteemi testimine on OBD-testist märgatavalt mahukam, hõlmates auto eri süsteemide nagu mootori, turvapatjade, pidurite, kliimaseadme ja lisavarustuse testimist.

Süsteemi testimine hõlmab OBD-terviktesti. Süsteemi testimisega antakse auto seisukorrast võimalikult täielik pilt. Klient saab testi kohta aruande, mis sisaldab diagnoositud veakoode koos selgitustega ja auto tehnilisi andmeid. Aruanne võimaldab kliendil viga ka ise tuvastada. Autoremondi kohta leidub internetis rohkesti infot vastavalt auto veakoodile, automargile ja mudelile. Aruande võib saata ka autoteeninduse e-posti aadressile koos sooviga broneerida aeg auto hoolduseks.

Süsteemi testimine sooritatakse alati eraldi Sinu autole. Motomaat sisaldab andmeid rohkem kui 5000 auto mudeli ja üle 50 000 erineva süsteemi kohta.

Loe lisa Motomaadist siit.