Motonet-logo
E-poe klienditeenindus
Klienditeenindus: tel (mobiilikõne hind), e-post: klienditeenindus@motonet.ee
Klienditeenindus on avatud tööpäeviti 8-20, laupäeviti 9-17
Ühekordset liitumissoodustust saad kasutada Motonet Tallinna kaubamajas. Soodustused salvestatakse Sinu püsikliendiandmetesse ja neid saab kasutada, kui ostu sooritades registreerud kaubamaja kassas. Pane tähele, et koos ühe ostuga saab kasutada vaid ühte soodustust.

 

Kõigile Motoneti püsiklientidele 30.11.2016 - 31.01.2017

 

Ostusoodustus on salvestatud Sinu püsikliendi kontole - registreeri oma ID-kaart või püsikliendikaart kassas!

Ostusoodustus kehtib ainult Sulle. Ostusoodustust võid kasutada ainult üks kord ja koos ühe ostuga. Ühe ostukorraga saad kasutada ainult ühte ostusoodustust. Ostusoodustuse saamiseks tuleb kassas registreerida Sinu püsikliendistaatus. Ühe ostukorra lõppsummas ei või sisalduda kinkekaardid, pandi- ega muud maksud. Ostusoodustust ei saa kasutada toote-, selle ostusumma või panditagastustel, samuti ostude eest kinkekaardiga tasumisel. Ostusoodustust saab nii tava- kui ka soodushinnaga toodetest. Ostusoodustuse saamiseks ei ole vajalik minimaalne ostude hulk.

KLIKKA SIIA JA LIITU MOTONETI PÜSIKLIENDIKS >>Ühekordset liitumissoodustust saad kasutada Motonet Tallinna kaubamajas. Soodustused salvestatakse Sinu püsikliendiandmetesse ja neid saab kasutada, kui ostu sooritades registreerud kaubamaja kassas. Pane tähele, et koos ühe ostuga saab kasutada vaid ühte soodustust.

PÜSIKLIENDINA SAAD JÄRGMISI SOODUSTUSI:


ID-kaart on püsikliendikaart
Eraldi kliendikaardi asemel pakume võimalust kasutada kliendikaardina ID-kaarti.

Püsikliendi pakkumised
Püsiklientidele mõeldud pakkumised kehtivad Tallinna Motoneti kaubamajas. Soodustooteid uuendatakse kaks korda kuus.

Tootegarantiide infopank
Püsiklientide ostetud toodete garantiid säilitatakse Motoneti infopangas. Ära unusta registreerida oma püsikliendikaarti iga kord, kui sooritad ostu kaubamajas.

Lisasoodustused
Iga kuu loositakse püsikliendikaardiga ostu registreerinud klientide seas kolm 100-eurost kinkekaardi. Korraldame püsiklientidele ka muid kampaaniad ja loose ning pakume lisasoodustusi.

KLIKKA SIIA JA LIITU MOTONETI PÜSIKLIENDIKS >>