KAS KINGIIDEID NAPIB?
Käivita kingimasin >>
Motonet-logo
E-poe klienditeenindus
Klienditeenindus: tel (mobiilikõne hind), e-post: klienditeenindus@motonet.ee
Klienditeenindus on avatud tööpäeviti 8-20, laupäeviti 9-17, pühapäeval 10-18.

Ostusoodustused on salvestatud Sinu püsikliendi kontole!

Ostusoodustused on salvestatud Sinu püsikliendi kontole - registreeri oma ID-kaart või püsikliendikaart kassas!

Mõlemaid soodustusi saab kasutada ühe korra. Püsikliendi lisa-/ostusoodustused ajavahemikul 30.11.2022 - 27.12.2022 kehtivad Motoneti kaubamajas ja e-poes: allahindlus 5 €, kui ühekordse ostu lõppsumma on 50 € või rohkem ja allahindlus 10 €, kui ühekordse ostu lõppsumma on vähemalt 100 €. Ostusoodustus kehtib ainult Sulle ja vaid ühekordse ostu puhul. Ühe ostukorraga saab kasutada ühte soodustust.

Allahindlusi saab kasutada, kui registreerid ostu sooritades oma püsikliendikaardi kaubamaja kassas ja avaldad selleks soovi.
E-poes saab allahindlust kasutada, registreerides tellimust esitades end püsikliendina ja tehes vastava valiku veebilehel enne ostude eest maksmist.

Ostusoodustust ei saa kasutada kinkekaartide või pandi-, transpordi-, ettemaksu jm maksude puhul. Ostusoodustust ei saa kasutada tootehüvitustel, hüvituskviitungitel või panditagastustel. Ostusoodustus kehtib tava- ja soodushinnaga toodete kohta.

 Ühekordset liitumissoodustust saad kasutada Motonet Tallinna kaubamajas. Soodustused salvestatakse Sinu püsikliendiandmetesse ja neid saab kasutada, kui ostu sooritades registreerud kaubamaja kassas. Pane tähele, et koos ühe ostuga saab kasutada vaid ühte soodustust.

PÜSIKLIENDINA SAAD JÄRGMISI SOODUSTUSI:


ID-kaart on püsikliendikaart
Eraldi kliendikaardi asemel pakume võimalust kasutada kliendikaardina ID-kaarti.

Püsikliendi pakkumised
Püsiklientidele mõeldud pakkumised kehtivad Tallinna Motoneti kaubamajas. Soodustooteid uuendatakse kaks korda kuus.

Liitumissoodustus
Saad 10% allahindluse ühe oma ostu lõppsummalt. Allahindlust rakendatakse vaid Sinu liitumisoodustusega seotud ühekordse ostu lõppsummale.

Tootegarantiide infopank
Püsiklientide ostetud toodete garantiid säilitatakse Motoneti infopangas. Ära unusta registreerida oma püsikliendikaarti iga kord, kui sooritad ostu kaubamajas.

Lisasoodustused
Iga kuu loositakse püsikliendikaardiga ostu registreerinud klientide seas kolm 100-eurost kinkekaarti. Korraldame püsiklientidele ka muid kampaaniad ja loose ning pakume lisasoodustusi.

Korduma kippuvad küsimused Motoneti püsikliendiprogrammi kohta

KLIKKA SIIA JA LIITU MOTONETI PÜSIKLIENDIKS >>