Bahco EX-24-XT7-C Click-System käsisae jämesaagimistera 24"
Hinnang 4/5 tähte
Vaikimisi pilt
Hinnang 4/5 tähte
    Loe tootekirjeldust
    Osta kaubamajast
    Ei ole saadaval
    Telli e-poest
    Ei ole saadaval
    Saadavus ja riiulikoht kaubamajas
    Bahco Superior saetera paksude, töötlemata materjalide saagimiseks.
    • Ainulaadne XT-hammastik, karastatud otstega hambad püsivad kaua teravana
    • Paks, väändumatu tera võimaldab täpseid, sirgeid lõikepindu ja on mugav kasutada
    • Hõõrdumist vähendav roostevastane pinnakate
    • Sobib Bahco käsisaesüsteemi käepidemega
    • Tänu patenteeritud kiirlukustussüsteemile on saetera kinnitamine vaevatu ja lihtne
    • Pikkus 24"/ 600 mm
    Tootekood:
    Kaubamärk:
    Bahco
    Tehniline informatsioon
    • Garantiiaeg kodukasutuses (k)
      60
    Paki mõõdud ja kaal
    • Laius
      125 mm
    • Pikkus
      610 mm
    • Kõrgus
      10 mm