MTX Energy AGM-aku 12 V 10 Ah "MTX12A-BS" (P150 x L88 x K105 mm)
Hinnang 4.2/5 tähte
Vaikimisi pilt
Vaikimisi pilt
Hinnang 4.2/5 tähte
    Loe tootekirjeldust
    Osta kaubamajast
    Ei ole saadaval
    Telli e-poest
    Ei ole saadaval
    Saadavus ja riiulikoht kaubamajas
    • Pinge 12 V
    • Mahtuvus 10 Ah
    • Külmkäivitusvool 145 A (EN)
    • Pikkus 150 mm
    • Laius 88 mm
    • Kõrgus 105 mm
    • Vastab JIS-tüübinumbrile YT12A-BS
    • Sisaldab pliid
    Ohulaused:
    • H302 + H332: Allaneelamisel või sissehingamisel kahjulik.
    • H314: Põhjustab rasket nahasöövitust ja silmakahjustusi.
    • H360Fd: Võib kahjustada viljakust. Arvatavasti kahjustab loodet.
    • H362: Võib kahjustada rinnaga toidetavat last.
    • H372: Kahjustab elundeid pikaajalisel või korduval kokkupuutel
    • H410: Väga mürgine veeorganismidele, pikaajaline toime.
    hazard_pictogram_GHS05
    hazard_pictogram_GHS07
    hazard_pictogram_GHS08
    hazard_pictogram_GHS09
    Tootekood:
    Kaubamärk:
    MTX Energy
    Tehniline informatsioon
    • Garantiiaeg kodukasutuses (k)
      24
    Paki mõõdud ja kaal
    • Laius
      93 mm
    • Pikkus
      158 mm
    • Kõrgus
      115 mm