Motonet Omniva kampaania

Motonet-logo
E-poe klienditeenindus
Klienditeenindus: tel (mobiilikõne hind), e-post: klienditeenindus@motonet.ee
Klienditeenindus on avatud tööpäeviti 8-20, laupäeviti 9-17, pühapäeval 10-18.

 

Pikendatud lahtiolekuajad Motonetis!

Seoses piirangute leevendamisega avab Motonet taas uksed esmaspäeval, 3. mail. Tähistamaks kaupluste taasavamist, on Motonet esmaspäevast teisipäevani lahti öö läbi. Kokku tuleb lahtiolekuaega esmaspäeva hommikust teisipäeva hilisõhtuni järjest 38 tundi!

Lisaks oleme terve nädala avatud pikendatud lahtiolekuaegadega järgnevalt:

T–R kella 8–22
L kella 9–21
P kella 9–19

Pikendatud lahtiolekuaegadega anname sulle võimaluse külastada meie kaubamaja tunglemata ja turvaliselt.

Mõned mõtted möödunud piiranguperioodist. Esiteks tahan tänada kõiki kliente, kes külastasid Motoneti välimüügipunkti või tellisid kaupa Motoneti e-poest. Piirangud kehtestati väga lühikese etteteatemisajaga ning me pidime lennult ümber orienteeruma ja organiseerima meie kaubamaja välimüügi võimalused. Tavaolukorras külastas Motonetti päevas ligi 2000 klienti. Selliste kliendinumbrite vajaduste täitmine ukseaugust oli ka meie personalile paras katsumus. Iga polt, mutter, tungraud ja kruvikeeraja tuli müügisaalist välimüügipunkti jooksutada. Ligi 80-meetrise diagonaaliga müügisaali kohta kogunes igal töötajal parimatel päevadel samme pea 20 kilomeetri jagu. Meie andsime endast parima ja täname sind selle eest, et jaksasid tujukat kevadilma trotsides kannatlikult tänaval järjekorras seista.  

Ka meie e-poe müügid kasvasid jõudsalt. Suunasime tellimuste korjesse rohkem personali ning postimüügiosakonnas käis töö nagu jõuluvanakontoris, kus tuli lugematutele telefonikõnedele ja e-kirjadele vastata ning tellimusi müügisaalist kokku korjata ning sorteerida ja pakkida.
Loodan et e-poe kliendina jäid meie teenindamisega igati rahule.

Epideemia on veidi tagasi tõmmanud ning piiranguid on hakatud tasapisi leevendama. See aga ei tähenda, et haigus oleks päriselt kadunud. Seepärast kutsun sind Motoneti külalisena vastutustundlikult käituma ka edaspidi ning kinni pidama maskikandmise kohustustest ja 2 + 2 reeglist. Sedasi püsime terved ning hoiame Motoneti kaubamaja avatuna ka tulevikus.

Veelkord, suured-suured tänud, et olid ka piirangu ajal meiega! Tervitan sind südamest ning oled teretulnud taas Motoneti kaubamajja!

Tomi

Motoneti kaubamaja juhataja