Motonet-logo
E-poe klienditeenindus
Klienditeenindus: tel (mobiilikõne hind), e-post: klienditeenindus@motonet.ee
Klienditeenindus on avatud tööpäeviti 8-20, laupäeviti 9-17, pühapäeval 10-18.

 

Motoneti püsikliendiprogrammi reeglid

Püsikliendiprogrammiga liitumine ja püsikliendikaart

Motoneti püsikliendiprogrammiga võivad liituda vähemalt 18-aastased eraisikud. Eesti, Soome ja Rootsi kodanikud võivad kasutada registreerumisel isikutunnistusena ID-kaarti või juhiluba. Püsikliendiprogrammiga liituda soovijad saavad seda teha Motoneti kaubamajades või Motoneti kodulehel. Eesti ja Rootsi klientidele on kodulehel eraldi liitumisankeedid. Liitumine on tasuta.

Püsikliendi soodustustest saab osa ka ilma spetsiaalse kliendikaardita, piisab ID-kaardi või juhiloa ettenäitamisest. Kui kasutad ID-kaarti või juhiluba, siis tuleb püsikliendiks registreerudes kasutada ID-kaardil või juhiloal olevat isikukoodi. Meie püsikliendisüsteem loeb ID-kaardi või juhiloa triipkoodi, mis sisaldab kliendi isikukoodi. Isikukoodi põhjal ja kliendi andmeid rangelt salastades luuakse kliendile kliendinumber, mis salvestatakse Motoneti püsikliendisüsteemi. Isikukoodi ei salvestata ja seda pole võimalik kindlaks teha ka kliendinumbri järgi. Kui kliendil pole ID-kaarti või juhiluba või ta ei soovi kumbagi neist Motoneti püsikliendikaardina kasutada, siis Motonet võib kliendile anda ka spetsiaalse püsikliendikaardi. Püsikliendikaardi saab Motoneti klienditeenindusest. Ka püsikliendi ühel pereliikmel on õigus püsikliendikaardile ehk lisakaardile, ka sellele kaardile märgitakse siiski n-ö esmase püsikliendi nimi. Lisakaardi saab Motoneti klienditeenindusest.

Püsikliendi soodustused

Kui klient liitub Motoneti püsikliendiprogrammiga, saab ta oma ostu lõppsummalt 10% liitumissoodustust. Soodustus ei kehti, kui toote eest tasutakse kinkekaardiga, soodustus ei kehti ka ettemakse, pandimaksu ja kohaletoimetamistasu puhul. Soodustus kehtib nii kaubamajas kui e-poes. Soodustus kehtib püsikliendile, seda ei saa sõpradele-sugulastele jms edasi anda ning see on ühekordne. Ühe ostu kohta rakendub vaid üks soodustus – kas -10% või mõni muu, kuid mitte mitu tükki korraga. Liitumissoodustust ei pea ära kohe ära kasutama, kuigi see on ühekordne, võib seda kasutada ka mõne järgneva ostu puhul. Motoneti püsiklient saab osa Motoneti kaubamajade ja e-poe püsikliendihindadest jm püsikliendile suunatud soodustustest, ka n-ö erakorralistest soodustustest. Püsiklient lülitatakse Motoneti garantiipanka, s.t ta ei pea oma ostutšekke säilitama, Motoneti püsikliendisüsteem teeb seda tema eest. Garantiipanka lähevad kirja vaid need ostud, mille puhul klient on end püsikliendina tuvastanud.

Kliendiinfo

Motonet hoiab oma püsiklientide isikuandmeid püsikliendisüsteemis. Isikuandmeid töödeldakse vastavalt konkreetsel hetkel kehtivatele isikuandmete kaitsega seotud regulatsioonidele. Püsikliendiks liitunule saadetakse liitumise kinnituseks e-kiri.

Motonet kasutab püsikliendi isikuandmeid kliendisuhete hoidmiseks ning toodetesse ja teenustesse puutuvate turundusteadete edastamiseks. Püsikliendisüsteem salvestab kõik püsikliendina sooritatud ostud. Ostuinfot võidakse kasutada selleks, et püsikliendini jõuaksid just tema eelistustega arvestavad turundusteated. Ostuinfot kasutatakse ka Motoneti teenuste ja kaubavaliku arendamiseks.

Isikuandmeid ei edastata väljapoole Euroopa Liitu või Euroopa Majanduspiirkonda, v.a siis, kui see on vajalik andmete töötlemise tehnilisest aspektist. Kliendiinfot võidakse kasutada koostöös kolmandate isikutega analüüsi ja Motoneti pakkumiste isikupärastamise eesmärgil. Ostukäitumis- ja kliendiregistri info aitab luua just kliendi eelistustega arvestavaid turundusteateid.

Kui oled end meie kodulehele sisse loginud, saad valiku ”Minu leht” alt vaadata ja muuta nii oma kliendiandmeid kui seda, mis kanaleid võime kasutada Sulle reklaami edastamiseks. Kodulehele saab end sisse logida registreerumisel salvestatud e-postiaadressi ja enda poolt määratud salasõnaga.

Valiku ”Minu leht” alt leiad ka printimisnupu, nii võid end puudutava info ka välja printida.

Kui Sa soovid oma andmeid kirjalikult, siis saada vastav soov aadressile: OÜ Motonet Estonia, püsiklienditeenindus, Tähesaju tee 14, 13917 Tallinn. Andmete saatmine eeldab seda, et Sa tõendad meile oma isikut.

Püsikliendiprogrammiga liituja vastutab liitumisel antud teabe õigsuse eest ning vastutab andmete ajakohasuse eest edaspidi.

Püsiklient saab oma andmeid muuta ka Motoneti kaubamajade klienditeeninduses, meie klienditeenindusse helistades või saates vastavasisulise e-kirja aadressile pusiklient@motonet.ee. Kliendiandmete muutmine eeldab alati ka isikutuvastust.

Püsikliendil on õigus oma andmete turunduseesmärkidel kasutamisest keelduda, teatades sellest Motoneti klienditeenindusse.

Motonetil puudub võimalus ise püsikliendi kontaktandmete kehtivust kontrollida. Kui püsikliendi kontaktandmed muutuvad, on püsikliendil kohustus sellest ise Motonetti teavitada, selleks võib helistada või tulla meie klienditeenindusse või saata vastavasisulise e-kirja aadressile pusiklient@motonet.ee. Kontaktandmete muutmine eeldab isikutuvastust.

Turundus

Motonet saadab oma püsiklientidele umbes kaks korda kuus e-kirja ülevaatega päevakajalistest sündmustest, püsikliendipakkumistest ja uudistoodetest. Uudiskirjast võib loobuda iga uudiskirja lõpus oleva lingi kaudu.

Püsikliendilepingu lõpetamine

Kui Sa soovid lõpetada meie püsikliendilepingu, siis saad seda teha otse meie klienditeeninduses või saates vastavasisulise e-kirja aadressile pusiklient@motonet.ee. Kui lõpeb Sinu püsikliendileping, ei pääse Sa enam ligi ka valiku ”Minu leht” alt avanevatele teenustele. Ka püsikliendilepingu lõpetamine eeldab seda, et tõendad meile oma isikut. Uudiskirjast loobumist puudutava info leiad iga uudiskirja lõpust.

Motoneti püsikliendiprogrammi kontaktandmed

Postiaadress: OÜ Motonet Estonia, Tähesaju tee 14, Tallinn 13917

Internetiaadress: https://www.motonet.ee/et/pusiklient

E-postiaadress: pusiklient@motonet.ee

Telefon: +372 5368 2250

Lahtiolekuajad leiad siit: https://www.motonet.ee/et/kaubamaja