Motonet-logo
E-poe klienditeenindus
Klienditeenindus: tel (mobiilikõne hind), e-post: klienditeenindus@motonet.ee
Klienditeenindus on avatud tööpäeviti 8-20, laupäeviti 9-17, pühapäeval 10-18.

Püsikliendiprogrammi tingimused


Motoneti püsikliendikaarti võib taotleda alates 18. eluaastast.

ID-kaardi-põhise püsikliendikaardi puhul salvestatakse kliendi ID-kood püsikliendisüsteemi. ID-koodi turvatakse salasõnaga ja sellest luuakse isikupõhine püsikliendi parool. ID-koodi ei salvestata kunagi turvamata ja seda ei ole hiljem võimalik tuvastada.

Motonet salvestab püsikliendi isikuandmed püsikliendisüsteemi. Kliendi isikuandmeid käsitletakse vastavalt EV isikuandmete kaitsele. Paberkandjal püsikliendi liikumisankeete säilitatakse lukustatud arhiivis kuni kuus kuud ning seejärel hävitatakse. Veebilehel vm online-liitumise korral kinnitab klient oma isikuandmeid e-posti kaudu.

Püsikliendiprogrammiga liitumisel saab 10% allahindlust ühekordse ostu lõppsummalt. Allahindlus ei kehti kinkekaartidele ning pandi-, transpordi- ettemaksu jm maksude puhul. Liitumiseelis kehtib Motoneti kaubamajades ja e-poes. Püsikliendiks liitumise soodustus kehtib ainult Sulle ja on ühekordne.

Motoneti püsiklientidele saadetakse u kord kuus e-postiga uudiskiri, mis sisaldab püsikliendi pakkumisi, ostusoodustusi ning infot uudistoodete ja sündmuste kohta. Reklaame mobiilisõnumiga saadetakse vaid kliendi loal. Peale selle läkitatakse püsiklientidele kõige rohkem kolm korda aastas reklaamsõnumeid posti teel.

Kogutud teavet kasutab Motonet oma püsiklientide soodustuste pakkumiseks ning teenuste, tootevaliku ja klienditeeninduse arendamiseks. Motoneti püsikliendiks registreerumisel nõustud oma isikuandmete kasutamise ja ülaltoodud kliendikliendireeglitega.

Püsikliendi staatustest loobumiseks tuleb teavitada Motonet-kaubamaja klienditeenindust e-posti teel. Püsikliendi staatuse lõppedes lõpeb ka juurdepääs Minu leht andmetele.

Lisainfo leiad: www.motonet.ee/et/pusiklient